Stavba nových bazénů

Neděláme pouze rekonstrukce a opravy stávajících bazénů, jsme schopni Vám zajistit stavbu nových zapuštěných i nadzemních bazénů A po Z.

Zapuštěné bazény

Zapuštěné bazény stavíme z polystyrenových bloků, nebo prvků ztraceného bednění.

Před realizací vysněného bazénu se zákazníky řešíme vhodný výběr typu bazénu a technologie. S bazénem jsme schopni instalovat osvětlení, atrakce (chrliče vody apod.), ohřev, …

Ke stavbě používáme kvalitní komponenty od vhodných stavebních bloků, přes folie od renomovaných výrobců po kvalitní a osvědčené bazénové technologie, se kterými máme mnohaleté zkušenosti.

Ukázky našich realizací

Nadzemní bazény

Zajišťujeme montáž a instalaci bazénových technologií na bazény značek GRE, Orlando, Azuro a Sun Remo. V případě jiných typů bazénů dle individuální domluvy.

Montáž bazénů provádíme na připravený podklad, dle specifikace jednotlivých typů bazénů (stavební připravenost není součástí montáže a zajižtuje si jí zákazník na vlastní náklady pokud není domluveno jinak). Po kontrole stavební připravenosti proběhne montáž bazénu, instalace vnitřní fólie a její vyrovnání. Po napuštění cca 50 cm osazení skimmeru a trysku, připojení filtračního zařízení a odzkoušení těsnosti technologie. Vysvětlení používání bazénu a obsluhy technologie.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, nebo nám zanechte na Vás kontakt.

    Vaše jméno *

    Váš email *

    Váš telefon

    Vaše zpráva *