Rekonstrukce a opravy bazénů

Bohužel, nic nevydrží navždy. Ne každý používá pro stavbu bazénu kvalitní výrobky a materiály a z toho důvodu musí někdy dojít k rekonstrukci bazénu. Provádíme opravy a rekonstrukce různých typů bazénů (betonové, plastové, fóliové, …).

Postup při rekonstrukci je takový, že technik po obhlídce bazénu, technologie a celkového stavu bazénu doporučí nejvhodnější postup pro opravu či rekonstrukci

K rekonstrukcím bazénů se využívá nejčastěji tzv. těžká bazénová fólie DLW(alkorplan elbe), která je díky své tloušťce 1,5mm a dlouhé životnosti nejlepší volbou. Bazénová fólie DLW má tu výhodu, že ji lze použít na rekonstrukci téměř jakéhokoliv bazénu.

Bazénová fólie má tloušťku 1,5 mm a je opatřena armovací výztuhou (skelnou rohoží), antibakteriální a protiplísňovou úpravu. Fólie vyniká vysokou pevností a zároveň i pružností. Fólie má vinikající odolnost vůči UV záření i chemicky ošetřené vodě a různému spektru teplot.

Provádíme také výměnu běžných bazénových fólií pro různé typy bazénů např. bazény s plechovou nosnou stěnou.

Při rekonstrukcích bazénů dokážeme zajistit také opravu nebo rekonstrukci bazénové technologie: filtrace, světla dávkovací stanice, UV lampy atd. viz. ZDE

Ukázky našich realizací

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, nebo nám zanechte na Vás kontakt.

    Vaše jméno *

    Váš email *

    Váš telefon

    Vaše zpráva *